Kod klienta i upusty cenowe     Drzewo owocowe BLOGI
 
 
   

Drzewka owocowe Rajmunda (Białystok)
Drzewka owocowe Tomka (Łaziska Górne)
Drzewo owocowe Leszka (Brzeg Dolny)
Drzewko owocowe Agnieszka (Szczecin)
Drzewka owocowe Kaśki (Szewce/Kielce)
 
Osoby, które dokonają zakupu sadzonek karłowych drzewek owocowych w naszym sklepie otrzymują kod stałego klienta, który umożliwia dostęp do informacji zamieszczonych na stronie www.drzewkoowocowe.pl w menu „Uprawa drzewka”. W dziale tym przedstawiamy „krok po kroku” uprawę zakupionego u nas drzewka owocowego.
   
  Zamieszczone w nim opisy, zdjęcia oraz filmy instruktażowe są zrealizowane przez nasz zespół. Dział „Uprawa drzewka” będzie sukcesywnie rozbudowywany o kolejne informacje dotyczące sprzedanych przez nas sadzonek karłowych drzewek owocowych.    
  Klienci z przypisanym „kodem stałego klienta” mogą skorzystać z naszej bezpłatnej usługi przesyłania drogą mailową, okresowych komunikatów i terminowych przypomnień o koniecznych zabiegach agrotechnicznych związanych z uprawą zakupionych u nas sadzonek karłowych drzewek owocowych. Aktywacja usługi następuje podczas składania zamówienia poprzez formularz internetowy w dziale "Zamawiam".    
  Kod stałego klienta upoważnia również do otrzymania 5% upustu cenowego przy   kolejnych zakupach w sklepie internetowym www.drzewkoowocowe.pl        
             
             
System sprzedaży wysyłkowej sadzonek drzew owocowych ©StrefaWiatru