O nas     Drzewo owocowe BLOGI
 

        Wspólnie tworzymy rodzinne gospodarstwo, położone na ziemi świętokrzyskiej, bogatej w tradycje sadownicze i pszczelarskie. Połączenie wiedzy przekazanej nam przez ojców z praktyką zdobytą na towarowych plantacjach północnej Nadrenii ukierunkowało nas na rozwój drzewek owocowych na podkładkach karłowych. Uprawa i pielęgnacja właśnie takich drzew jest o wiele łatwiejsza, a zbiory stają się bezproblemowe w porównaniu do drzew silnie rosnących. Dlatego akurat taka forma kultury drzew karłowych jest szczególnie polecana na działki i przydomowe ogródki. Pragniemy podzielić się z Państwem naszym doświadczeniem i satysfakcją z uprawy karłowych drzewek owocowych. Drzewa te, przy odpowiednim prowadzeniu, osiągają wysokość do 2,5m i ok. 2m szerokości korony. Mając takie karłowe drzewka owocowe nie używamy drabin, a praca przy pielęgnacji i zbiorach jest przyjemniejsza.

 
           Postanowiliśmy rozszerzyć nasza bezpośrednią sprzedaż wykorzystując do tego celu sklep internetowy. Zamierzamy podzielić się z Państwem naszym wieloletnim doświadczeniem w uprawie karłowych drzewek owocowych poprzez usługę: "bezpłatną elektroniczną pomoc w uprawie drzewek owocowych". Zamieszczone na naszej stronie filmy dotyczące uprawy drzewek np: "Sadzenie drzew owocowych", "Przycinanie drzew owocowych", "Opryski drzew owocowych", "Nawożenie drzew owocowych" z pewnością pozwolą Państwu na uzyskanie smacznych owoców z zakupionych u nas sadzonek karłowych drzewek owocowych.
 
Usługa ta jest dostępna tylko dla naszych klientów sklepu internetowego DrzewkoOwocowe.pl

 

 Iwona Niziołek (Król)                                

 

   

Drzewka owocowe Rajmunda (Białystok)
Drzewka owocowe Tomka (Łaziska Górne)
Drzewo owocowe Leszka (Brzeg Dolny)
Drzewko owocowe Agnieszka (Szczecin)
Drzewka owocowe Kaśki (Szewce/Kielce)
 

               

   
             
             
W naszym sklepie posiadamy w ofercie sadzonki karłowych drzew owocowch: czereśni, wiśni, brzoskwini, nektaryny, moreli, gruszy, śliwy. ©StrefaWiatru